Planning (bij)scholingen ASK – najaar 2016

De sportbrede (bij)scholingen van de Academie voor Sportkader zijn weer gepland!

De verschillende (bij)scholingen worden gegeven op locaties verspreid door het hele land.

 

Aanbod (bij)scholingen

Het aanbod is ook dit jaar gevarieerd. Hebben trainers en coaches bijvoorbeeld behoefte aan handvatten bij het omgaan met opgroeiende jongeren? Daarover leren ze tijdens de (bij)scholing ‘Themagericht trainen en coachen van pubers.

 

Zeer binnenkort wordt er in samenwerking met de Vereniging voor Sportgeneeskunde en het Rode Kruis een scholing ‘Omgaan met sportongevallen en blessures’ georganiseerd. Voor trainers is dit een interessante (bij)scholing omdat er wordt geleerd hoe te handelen bij een ongeval, iets dat bijna elke trainer helaas wel eens mee maakt. Bovendien ontvangen de deelnemers als ze de bijscholing met goed gevolg afgerond hebben de Rode Kruis certificaten EHBSO en Reanimatie.

 

Grensoverschrijdend gedrag binnen de sportvereniging is vaak een lastig onderwerp. Tijdens deze (bij)scholing gaat het vooral om het borgen van de sociale veiligheid. Willen trainers en coaches meer inzicht krijgen in deze thematiek en zich er meer bewust van worden? Dan is deze (bij)scholing een aanrader!

 

Klik hier voor de gehele planning van het najaar 2016.

 

NOC NSF

 

 

www.nocnsf.nl

Bijscholingsaanbod

 

 

www.academievoorsportkader.nl

 

 

Breedtesport

Danexamens

District Noord-Oost

District West

District Zuid

Diverse activiteiten

Dopingautoriteit

Dutch Open

Dutch Open Poomsae

EK Cadetten

EK Junioren 2015

EQT

ETU / WTF

European Games

Grand Prix Finale

Kadervorming

Nederlandse Loterij

NK Poomsae 2015

NK SPARRING

Olympische Spelen

Onderscheiding

Overige

Reglementen

RIO 2016

Selectiedocument

Sparringstoernooi

Stijlprogramma

Stijltoernooi

Talentontwikkeling

TBN - algemeen

Topsport

Trainersopleiding

Veilig Sportklimaat

Wereldkampioen

WK junioren

WK Poomsae 2016

WTF licentie

Zapp TV