Nieuws

Je bent hier:

De eerste 4 regiocoördinatoren Breedtesport zijn bekend!

Voor de pilot Regiotrainingen Breedtesport die na de zomer van start gaat, heeft de TBN vier regiocoördinatoren aangesteld. Edwin van Beek, Norman Hornberger, Larry Meyer en Donna Bosland gaan allen in hun eigen regio aan de slag met dit nieuwe project.

Verspreid over het land gaan zij de regiotrainingen voor de breedtesporters organiseren in de eigen regio. Elke kwartaal zal er een training zijn voor Kyorugi en voor Poomsae. De regiotrainingen hebben het doel om de breedtesport te versterken, de kloof tussen breedtesport en topsport te verkleinen en de samenwerking tussen clubs binnen de regio te bevorderen.

Clubs worden uitgenodigd om actief samen te werken en gebruik te maken van dit nieuwe aanspreekpunt in hun regio. Benieuwd naar de regio’s? Die vind je hier.

Voor de regio’s in zuid Nederland worden nu de gesprekken gevoerd. Voor de regio oost-Nederland staat de vacature nog open! Geïnteresseerd? Mail naar D.bosland@taekwondobond.nl

 

Gerelateerd nieuws