• TBN RANKING
  • WT RANKING
  • WT LICENTIE
  • LEDENADMINISTRATIE
  • VEILIG SPORTKLIMAAT
  • PRIVACY

Taekwondo Bond Nederland

  • Home
  • Nieuws
  • Organisatie
    • Bestuur
    • Bondsbureau
    • Districtsbestuur
    • Functionarissen
    • Afgevaardigden
  • Selectie
    • Selectie Sparren
    • Selectie Stijl
    • Technische staf
    • Atletencommissie
    • Selectie documenten
  • Examens
    • Dangraadeisen
    • Wachttijden
    • Aanmelden
  • Documenten
  • Opleidingen
    • Visie
    • Documenten
    • Commissie
  • Hall of fame
    • Bondsridders
  • Clubpagina
  • Agenda
Home
|
Olympische Spelen
|
World University Games 2023 Chengdu

World University Games 2023 Chengdu

3 februari 2023 by Marc van Keulen Olympische Spelen, Universiade
0

Na tweemaal een jaar uitstel i.v.m. Covid-19 vinden de WUG 2021 (naam is onveranderd) van 28 juli tot 8 augustus 2023 plaats in Chengdu, China. Alle Covid-19 beperkingen heeft China opgeheven. Het WUG is het grootste multisportevenement in de wereld na de Olympische Spelen en staat open voor topsportende studenten uit het Hoger Onderwijs. Het programma bestaat uit atletiek, badminton, basketbal, handboogschieten, judo, ritmische gymnastiek, roeien, schermen, schietsport, schoonspringen, taekwondo, tafeltennis, tennis, turnen, volleybal, waterpolo, wushu en zwemmen. Taekwondo zal 29 juli t/m 4 augustus plaatsvinden.

De Nederlandse delegatie wordt samengesteld en uitgezonden door de Stichting Studentensport Nederland Topsport (SSN Topsport). Nederlandse deelname zal dit jaar beperkt zijn tot de individuele sporten.

Voorwaarden voor uitzending zijn:
 Instemming van Taekwondo Bond Nederland en SSN Topsport.
 Studerend aan een Hoger Onderwijs instelling of diploma behaald in 2020, 2021, 2022 of 2023.
 Geboren tussen 1-1-1996 en 31-12-2005.

De kosten voor deelname zullen voor eigen rekening zijn. Via de universitaire sportcentra of eigen onderwijsinstellingen kunnen de deelnemers in veel gevallen een beroep doen op plaatselijke fondsen. Er moet in ieder geval rekening gehouden worden met de reiskosten, de verblijfskosten van € 70,- p.p.p.d., de FISU fee van € 20,- p.p., de ITO fee (kosten wedstrijdleiding afhankelijk van internationale federatie in betreffende sport), visumkosten en mogelijk een PCR-test voor zowel de heen- als de terugreis.

Ben je geïnteresseerd in deelname, dan kun je dat tot 1 maart 2023 schriftelijk kenbaar maken via info@taekwondobond.nl. Voor meer informatie, zie ook https://www.2021chengdu.com/en.

Chengdu 2023 FISU World University Games Competition Schedule

REGULATIONS FOR THE CHENGDU 2021 FISU WORLD UNIVERSITY GAMES V.5

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
European para championships in Rotterdam
Nieuw dan- en poomreglement
Marc van Keulen
Sponsors
Sponsors

Sponsors

Sponsors
POPULAIRE LINKS
  • Contact
  • Dopingautoriteit.nl
  • Instituut Sportrechtspraak
  • NOC*NSF
  • Ledenadministratie
  • WTF
  • ETU
Contact Information
Taekwondo Bond Nederland
Postbus 4360
2003 EJ Haarlem, Nederland

Bezoekadres: Hendrik Figeeweg 1 G, 2031 BJ Haarlem, Nederland

kvk: 40407655

Telefoon: 023-5428867
fax: 023-5428869
info@taekwondobond.nl
Taekwondobond
Taekwondo Bond Nederland © 2023.
X
X